Aldar kliendikaart aitab säästa raha!

Aldar kliendikaart kehtib CityAlkodes, SuperAlkodes (k.a Läti SuperAlkod), Aldar Marketites, Sadama Turul ja Aldar Cash&Carry's.

Kliendikaardiga säästad vastavalt oma allahindlustasemele 2-5% kõikidelt ostudelt (v.a tubakatooted, perioodika, kõnekaardid ja kliendilehes olevad pakkumised). Lisaks sellele on kliendikaardiga võimalik osaleda kõikides kliendikaardi omanikele suunatud kampaaniates ja auhinnaloosimistes.

Kaks korda aastas 30.06 ja 30.12 tehakse kokkuvõtted sel perioodil sooritatud ostudest ja vastavalt Teie ostusummale on Teil võimalik saavutada suurem boonusprotsent tuleviku ostudeks. Kui olete kord teatud boonusprotsendi saavutanud, jääb see Teile ja sellest väiksema boonusprotsendini ei ole Teil võimalik kukkuda, küll aga on võimalik tulevikus saavutada veel suurem boonusprotsent.

Ostude summa boonusprotsent

...-2500 € = 2%

2501-3500 € = 3%

3501-5000 € = 4%

5001-... € = 5%

Lisaks sellele on Teil võimalik osaleda kõikides kliendikaardi omanikele suunatud kampaaniates ja auhinnaloosimistes.

Soeta kaart juba täna!

Kliendikaardi saate soetada ükskõik millisest meie kauplusest Eestis ja Lätis. Täitke Teile sobivas kaupluses taotlus ja tasudes kassas kaardi maksumuse saate hakata kaarti koheselt kasutama. Kliendikaardi maksumus on 1,60 eurot. Kõigile kaardi omanikele kehtib kohe pärast maksumuse tasumist soodustus -2% (v.a tubakatooted, perioodika, kõnekaardid ja kliendilehes olevad pakkumised).

 

 

Meie kaubamärgid